Jak interpretować wyniki badań USG piersi u 34-letniej kobiety?

Monika mam 34 lata byłam na usg piersci prosze o odczytanie wyniku.dziękuje Stan po BMU PL- w lożyna godz 1 przybrodawkowo widoczna hipoechogeniczna zmiana o policyklicznych zarysach wlk.6x4mm-sugeruję zmiane resztkową-podobnie jak poprzednio Piersi gruczołowo-tłuszczowe. W PL na godz 12 torbiel wlk 3mm. Poza tym zmian ogniskowych litych nie wykazano. Wlewym dole pachowym podłużny węzeł chłonny z nieco poszerzoną strefą obwodową wlk. 14x5mm-obraz sonograficzny sugeruje jego odczynowy charakter

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczność rozszerzenia diagnostyki. Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa lub poradni chorób piersi