Wynik USG piersi 30-latki do analizy

Witam, proszę o internpretację USG piersi:Oba sutki o budowanie gruczołowo-tluszczowej z cechami włoknienia podścieliska.W sutku prawym na godz.8 hipoechogeniczny, nieregularny,niejednorodny policykliczny obszar ze zwapnieniami o wym. 19x21x18mm.Przewody melkowe obustronne do 4.5mm śr., odcinkowo poszerzone, płyn przejrzysty - w prawym sutku na godz.10 skupisko poszerzonych przewodów mlekowych.W prawym dole pachowym dwa odczynowe węzły chlonne z zatartymi zatokami. BIRADS4b. Co to moze oznaczać?

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie konieczne jest wykonanie biopsji opisanych guzków, ponieważ mogą to być zmiany złośliwe.