Wynik USG piersi 30-latki do analizy
Witam, proszę o internpretację USG piersi:Oba sutki o budowanie gruczołowo-tluszczowej z cechami włoknienia podścieliska.W sutku prawym na godz.8 hipoechogeniczny, nieregularny,niejednorodny policykliczny obszar ze zwapnieniami o wym. 19x21x18mm.Przewody melkowe obustronne do 4.5mm śr., odcinkowo poszerzone, płyn przejrzysty - w prawym sutku na godz.10 skupisko poszerzonych przewodów mlekowych.W prawym dole pachowym dwa odczynowe węzły chlonne z zatartymi zatokami. BIRADS4b. Co to moze oznaczać?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Zdecydowanie konieczne jest wykonanie biopsji opisanych guzków, ponieważ mogą to być zmiany złośliwe.