Jak interpretować wyniki badań hormonów tarczycy i czy leczenie wymaga stosowania hormonów?

Witam bardzo proszę o interpretację moich wyników. Mam 53 lata dwadzieścia lat wcześniej chorowalam na Grawersa Basedowa tarczycy. Teraz TSH 15,100 Ft3 -2,57 Ft4 - 0,76 anty-tpo >1000,00 anty-tg 10,45 czy to niedoczynność? Proszę napisać czy muszę brać hormony ,bo z tamtych czasów mam złe doświadczenia (nadmiar kg ,nabrzmiale ciało)Będę wdzięczna za odpowiedź. PozdrawiamCzy

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki wskazują na niedoczynność tarczycy, wskazane leczenie hormonalne.
Pozdrawiam