Jak interpretować wyniki badan kolonoskopii u 25-latka?

Witam co oznacza opis kolposkopii: Wokół ujścia rąbek nabłonka gruczołowego z widoczna w całości granica miedzynablonkowa i strefa nietypowej regeneracji. Na godz 12 w strefie regeneracji ognisko poletkowania płaskiego o średnicy 6 mm jak w LGSIL. Dziękuje za wyjaśnienie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka i prawdopodobnie wykonanie HPV dna proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa