Jak interpretować wyniki badań pachymetrii oka i co one oznaczają?

Witam mam pytanie. Jestem po badaniu pachymetrii i wyniki są następujące oko prawe Pachymetria : 0.465 mmHg : 18 ADJ. 24 oko lewe Pachymetria : 459 mmHg : 21 ADJ. 27 Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić mi te wyniki? Wszystkie inne wyniki typu oct pole widzenia itd w normie

Witam Źle Pan opisuje wyniki.mają być mikrometry grubości rogowki.norma to 540 mikrometrow czyli ma Pan cienkie rogówki. Ma to wpływ na wynik pomiaru ciśnienia w mmHg czyli Tp jest wyższe niż zmierzone. Pozdrawiam serdecznie