Czy jest możliwość iż mogła zostać źle zmierzona grubość rogówki?

Mam pytanie odnośnie grubości rogówki, czy jest możliwość iż mogła zostać źle zmierzona grubość, gdyż na codzien noszę soczewki kontaktowe i zostały one zdjęte na dzień przed bafaniem , teraz robię kolejne i soczewek Noe będę nosił 7 dni , jest szansa że grubość może być inna ?

Witam. Grubość rogówki jest zmienna w pewnym zakresie, norma to 540 mikrometrów.Tak naprawdę wynik zalezy od urządzenia pomiarowego.Pomiary robimy w celu wykluczenia pomyłek w pomiarze Tp/jaskra/.Sama ostatnio badałam na 3 różnych urządzeniach i wyniki nieznacznie się rózniły. Ogólnie warto wiedzieć czy jest norma, gruba czy chuda.,czy nie robi się np stożek. Pozdrawiam serdecznie