Jak interpretowac wyniki badań ścięgien u 47-latki?

Proszę o interpretację wyniku. Zwiększona nieznacznie ilość płynu z pogrubieniem błony maziowej w stawie i pochewce ścięgna głowy długiej bicepsa.Bez wysięku w Kaletce podbarkowo podnaramiennej.Sciegno mięśnia nadgrzebieniowego z pojedynczymi zwapnieniami zmianami degeneracyjnymi o zachowanej ciągłości.Sciegno m.podlopatkowego że zwapnieniami przy przyczepie do guzka mniejszego.Sciegnom Podbrzezie nowego i obłego mniejszego bez uchwytnych zmian.Zmiany zwyrodnieniowe stawu Barkowo obojczykowego.

Bez znajomości kliniki pacjenta, dolegliwości nie jestem w stanie udzielać żadnych informacji.
proszę się zgłosić do lekarza, który kieruje diagnostyką i zna problem medyczny.