Jak interpretować wyniki badań USG jajników u osoby z nieregularnymi miesiączkami?

Piszę z prośbą o interpretację wyników badań: prolaktyna 22,5 ng/ml estradiol 50,24 ng/mol dheas-350,2 ng/mol testosteron 36,82 ng/mol badania wykonane po podejrzeniu policystycznych jajników (wynik USG). Miesiączki nieregularne, badanie zrobione (36 dzień cyklu, brak miesiączki). z góry dziękuję za pomoc i wskazówki

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa