Jak interpretować wyniki badania krwi i co one oznaczają?

Witam. Mialam robione bad krwi co oznacza PLT 404 przy normach 150-400 i NEU 6.63 przy normie 2.20-4.80 oraz LYM 3.12 norma 1.30-2.90. Cala reszta w normie. Badania robione w kierunku gruczolakow nadnerczy i licznych wezlow chlonnych w oknie aorty.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyzsze wyniki nie świadczą o jakieś konkretnej chorobie, buc może infekcja wirusowa lecz nalezy zapoznać się ze wsystkimi wynikami