Jak interpretować wyniki badania mózgu u 36-latki?

witam prosze o odpowiedz. w istocie białej mózgu rosiane są dość liczne ogniska ,hiperintesywne w flair/pd/t2,bez cech restrykcji dyfuzji wody, bądz wzocnienia kontrastowego. nadal najwieksze ognisko około 13mmx6mm jest zlokalizowane w podstawnych partiach prawego płata czołowego , zaś pozostale ogniska mają średnice około 2-7mm i są zlokalizowane w ośrodkach półowalnych podkomorowo. bardziej przemawiają za zmianami naczyniopchodnymi nieaktywnymi. mniej prawdopodobne zmiany demieliza nieaktywne

Witam!
Jak z opisu RM głowy wynika nie jest to u Pani pierwsze badanie. RM jest to badanie obrazowe i najlepsze interpretacje wyników powstają, jeżeli opisujący przynajmniej "rzuci okiem na obraz na ekranie". Wracając do Pani RM raczej przychylają się do charakteru naczyniowego stwierdzonych zmian. Biorąc pod uwagę Pani młody wiek należy wyjaśnić sprawę definitywnie, zrobią to Wasi lekarze. Poza RM musiały być jakieś dolegliwości, coś było przyczyną wykonania dość drogich badań diagnostycznych. Proszę się oprzeć na swoich lekarzach: mają wszystkie porobione badania i samą Pacjentkę.
Proszę być dobrej myśli.
Z poważaniem
W. Łuczkowski