Jakie kolejne badania wykonać w przypadku licznych ognisk hiperintensywnych?

Mam w głowie ogniska hyperintesywne dość liczne do 8 mm w w strukturach głębokich płatów czołowych i ciemieniowych we FLAIR,T2,PD bez restrykcji w DWI,nie wzmacniające się. W tym czasie zrobiłam badanie na neuroboreliozę i wynik jest negatywny gdzie mam dalej udać się do lekarza i Jakie badania mam jeszcze porobić jaka to może być choroba

Zapraszam na konsultację neurologiczną Najważniejsza ocena objawów , stanu Pacjenta, obciążeń zdrowotnych, trybu życia
Obraz MRI do interpretacji klinicznej, Takie zmiany są opisywane w różnych sytuacjach... Pozdrawiam i zapraszam