Jak interpretować wyniki biopsji mojej mamy?

Dzień dobry ,chciałabym zapytać o wyniki biopsji piersi mojej mamy rak naciekający sutka G1(B5) obraz histologiczny najbardziej odbowiada rakowi brodawkowatemu ER(3 )100% komórek TS 8/8 PR(3 ) 40% komórek TS 7/8 HER2 (1 ) ujemny Ki67-ok.15-20% komórek Bardzo proszę o napisaniu coś na temat tego raka czy jest bardzo agresywny i czy daje przerzuty

Lek. Tomasz Budlewski

tak możliwe są przerzuty, konieczna wizyta u lekarza onkologa i ustalenie na podstawie wszystkich danych dalszego postępowania terapeutycznego.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.