Jak interpretować wyniki przy podejrzeniu insulinoodporności?

Witam mam podejrzenie insulinooporność dziś odebrałam wyniki Glukoza na czczo 81.7 po 1 godz 102.6 po 2 godz 86.9 Insulina na czczo 8.97 po 1 godz 155.30 po 2 godzinach 102.37 czy to są dobre wyniki
Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Mogę napisać jedynie, że Pani wyniki glukozy znajdują się w granicach normy. Natomiast aby je zinterpretować potrzebna jest wiedza na temat Pani stanu klinicznego, dlatego powinna Pani zgłosić się do lekarza prowadzącego.