Jak jest przyczyna wzrostu poziomu bilirubiny?

Witam. Mam problem z bilirubiną , stosowałem leki esenciale forte po dwóch tygodniach miałem bilirubine 1.1 natomiast, po spożyciu wszystkich tabletek urosła mi bilirubina 2.47. Nie piłem przez ten czas alkoholu , przed jednym badaniem przystąpiłem dzien wcześniej na studiach do w-f czy to może byc przyczyna?;)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka . Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego