Jak karmić 8-dniowe niemowlę?

witam osmio dniowy noworodek strasznie nam płacze szuka jedzonka a jadła godzine temu nie wiemy co mamy robic karmimy malutka mlekiem modyfikowanym bebilon 1 według miarki na opakowaniu. pomożecie?

Takie maluszki dopiero uczą się jeść, więc mogą jeść bardzo często nawet co godzinę. Jednak nie rzadziej niż co 4 godziny. Karmienie mlekiem modyfikowanym powinno się odbywać około 7 - 10 razy dziennie po około 100 ml mleka.