Jak łączyć leki przy schizofrenii?

Czy leki klozapina I amisulpryd są skutecznymi lekami na objawy negatywne schizofrenii? Czy można je ze sobą łączyć?Cierpię na schizofrenię prostą która objawia się u mnie ogromnymi problemami z funkcjami poznawczymi,problemem z pamięcią "operacyjną",brakiem myśli,brakiem poczucia czasu,całkowitą obojętnością na własny los i innych,derealizacją.Brak jakichkolwiek więzi emocjonalnych z kimkolwiek,bardzo utrudnia mi to życie i w zasadzie to tak Po prostu się nie da.Do tej pory przełomowym momentem w leczeniu był lek sulpiryd który w dawce 150 po pierwszych 4 dniach "załapał" i poprawę byłem w stanie odczuć przez kolejne 3 dni gdzie każdego dnia coraz słabiej,następnie po zwiększeniu dawki do 300 było to samo.Czy amisulpryd w tym wypadku byłby trafniejszy?Czy leczy się nim takie objawy?Czy Klozapina również sprawdzi się w leczeniu takich objawów? Z tego co wiem to klozapina mocno usypia,więc stąd moje pytanie,czy jest ona skuteczną w takich objawach.Bardzo proszę o rzetelną odpowiedź.

Amisulprid jest dobrym rozwiązaniem przy objawach negatywnych- podobny do sulpirydu jednak nowocześniejszy i bardziej skuteczny.