Jak leczy się osoby po wylewie?

Witam, bliska mi osoba przeszła prawie miesiąc temu rozległy wylew spowodowany prawdopodobnie urazem, wylew jest bardzo rozległy od tej pory ta osoba leży na oiomie w śpiączce farmakologicznej . Nie mam pojęcia co mam robić lekarz mówi Że za jakiś czas będą musieli wypisać i można wtedy osobę umieścić w zakładzie op lecz ale czy nie powinna taka osoba przebywać na neurologii? Wylew jest rozległy prawie cały obszar jest zalany do tego jest obrzęk ale wciąż żyje, maja zakładać rurkę tracheo ale ja wciąż nie wiem co będzie dalej. Proszę o info jak to wyglada w takich przypadkach

Zbyt mało danych. Czy przez pojęcie "wylew" rozumie Pani krwotok mózgowy? Oddziały neurologiczne nie zajmują sie leczeniem chorych po urazach mózgu. Pacjenci z udarem krwotocznym sa leczeni na specjalnych oddziałach udarowych. Po kilku-kilkunastu dniach, po stabilizacji stanu neurologicznego tacy pacjenci sa przekazywani na rehabilitacje lub -jeśli nie kwalifikują się do rehabilitacji stacjonarnej - są przekazywani do zakładów długoterminowej opieki. Pozdrawiam.