Jak leczyć ataki agresji u dziecka?

Witam jestem mamą dwójki dzieci. Syn 8 lat córka 2 lata. Syn ma postawioną diagnozę ADH i od sierpnia 2018 niedosłuch centralny. Jesteśmy juz po kilkunastu wizytach u róznych specjalistów. Neurolog- wszystko ok badanie eeg głowy tez w normie. Psycholog w poradni psychologiczno-pedagogicznej - mamy opinie oraz jestesmy juz po terapiach by pomoc dziecku. Psychiatra dzieciecy - brak leczenia farmakologicznego . Syn przejawia zachowania z którymi w szkole sobie nie radza. Syn nie umi poradzić sobie z niepowodzeniami, atakami krytyki, odmową. przejawia ataki złości poprzez płacz, rzucanie rzeczami pojawiły sie ataki agresji. wpada w konflikty z dziecmi bo mu dokuczaja. w domu jest wszsytko dobrze ejgo ataki buntu nie sa takie jak w szkole jesli cos jest nie po jego mysli to poplacze i idzie do pokoju sie uspokoic. szukamy lekarza psychiatre dzieciecego by moze go skonsultowac czy nie ma jakis stanow nerwowych itp prosze o pomoc

Jedyne co mogę zaproponować to właśnie terapia z psychologiem, który na pewno pomoże Państwu w terapii z takim dzieckiem. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.