Jak leczyć biegunki przy ZJD?

Witam, Mam poważny problem związany z IbS. Wczesniej miałam postać tylko i wyłącznie zaparciowa, w lipcu trafiałam do szpitala na badania kontrolne ( kolonoskopia) od tamtej pory mam tylko i wyłącznie biegunki, nie mogę żadnych warzyw jeść, nawet gotowanych. Biegunka poja wia sie tylko rano. Zdarza sie, ze aby wyjść z domu do szkoły e ciągu tygodnia biorą 5-6 dni pod rząd stoperan, i to w dawkach 5-8 tabletek.. Proszę o pomoc.. Przez to, aż żyć sie odechciewa, bo nic sie nie da.. Pozdrawiam

Nie podała Pani żadnej informacji jakie leczenie jest stosowane przewlekle obecnie - jakie leczenie zlecił lekarz prowadzący Panią, poza doraźnie stosowanym Stoperanem.
Ja mogę zaproponować od siebie stosowanie Sanprobi IBS.

pozdrawiam,
lek. A.Witkowska