Jak leczyć ból przy raku prostaty?
Witam, mój tata dwa lata temu przeszedł radioterapię przy leczeniu raka prostaty. Od sierpnia zmaga się praktycznie z ciągłym bólem końcówki penisa. Zdarza się nie trzymanie moczu, krew w moczu. Ostatnio miał rezonans z kontrastem. Nie ma przerzutów. Wynik ok. Tata od lipca praktycznie cały czas jest na lekach przeciwbólowych co bardzo mnie martwi. Ostatnio w przychodni leczenia bólu zostały mu zapisane Tramundin ,Gabapentin teva i maść z morfiną. Jest pod ciągłą opieką lekarza ale szukam pomocy wszędzie. Nie chciałabym aby tata uszkodził sobie żołądek od leków. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 65 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
raczej powyżej opisane leki nie powinny wpływać na błonę śluzową żołądka