Jak leczyć bóle biodra?

Chciałam zapytać co robić gdy boli biodro jeśli z TK,MR i rtg wychodzi niecharakterystyczna zmiana osteosklerotyczna 8*11mm w szyjce kości udowej, ponadto po 3 latach lekarze stwierdzili zastarzałe złamanie zaklinowane szyjki kości udowej. Zalecają badanie kontrolne za pół roku i nie obciążanie tej nogi. W obecnej pracy jest to niemożliwe . Jak długo mogę odczuwać dolegliwości bólowe tego biodra? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Dolegliwości mogą utrzymywać się nawet kilka miesięcy. Do rozważenia wizyta w poradni Rehabilitacyjnej i postępowanie według zaleceń ortopedy.
Pozdrawiam