Jak leczyć czarne plamki na wardze sromowej?

Witam.Po porodzie zrobiły mi się trzy czarne plamki na wardze sromowej.Po 4 jedna z nich zrobiła się wypukła.A jak zaczęłam stosować antykoncepcję 2tyg temu to zrobiło się twarde coś jak ziarenko grochu mocno wystajace i czarne.Nie boli tylko przy mocnym nacisku.Co to może być ? Ginekolog nigdy na to uwagi nie zwracał .

Lek. Tomasz Budlewski

należy poinformować lekarza ginekologa o powyższym objawie, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.