Jak leczyć infekcję escherichia coli-obfity i enteracoccus faecalis?

Witam. Od roku mam problemy z escherichia coli-obfity i enteracoccus faecalis - obfity. Cały czas mam upławy. Ciągle jem jakieś antybiotyki i globulki dopochwowe nic nie pomaga. Czy ktos ma jakis pomysł co to może być?

Lek. Michał Lenard

Niestety, niektóre infekcje dróg rodnych trudno się leczy. Jeżeli został wykonany posiew, to powinien być również wykonany antybiogram, czyli badanie na jakie antybiotyki wrażliwa jest dana bakteria. Leczenie powinno się odbywać zgodnie z antybiogramem. Sugeruję kontynuację leczenia i pozostawanie pod opieką ginekologa. Pozdrawiam!