Jak leczyć infekcję gardła u 22-latki?

Witam. Dwa dni temu wieczorem zaczęło lekko pobolewac mnie gardło, wczoraj cały dzien temperatura nie schodziła poniżej 38 stopni, w nocy nawet dobiła do ponad 39- niczym nie mogłam jej zbić. Dostałam od lekarza neosine i pyralginę na gorączkę. Bardzo boli mnie glowa, zatoki i miesnie/kości/stawy. W mojej plwocinie była krew i ropa (wyplulam wielka kluche, która cały dzien uniemożliwiała mi oddychanie). Na gardle widoczne białe naloty. Leki nie pomagają, goraczka rosnie, pomocy :(

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza rodzinnego po ponownej ocenie będzie można coś więcej powiedzieć.