Jak leczyć krwistą krostę na pośladku?

Dosyć dawno temu na moich pośladkach pojawiła się ropna krosta, która bolała i urosła do takich rozmiarów, że sama pękła. Po tym zdarzeniu od czasu do czasu w tym samym miejscu pojawia mi się ta sama krosta,ale wypełniona krwią i sprawiająca ból przy naciśnięciu. Następnie złuszcza się aż znika choć jest wyczuwalna pod skórą i nie boli. Oprócz tej jednej krosty na pośladkach widać również skupiska mniejszych krostek, które są bardzo szorstkie oraz jedną krostę, która wygląda jak blizna. Nie boli, ale jest szaro-fioletowa. Co w takiej sytuacji zrobić do momentu wizyty u lekarza?

Sprawę należy bezwględnie skonsultować z dermatologiem. Możliwe, że ostateczne rozwiązanie problemu będzie związane z wykonaniem zabiegu chirurgicznego.