Podskórna krosta wypełniona krwią - co to może być?

Witam. Mój chłopak od około pół roku miał na twarzy kroste podskurna nie dało się jej w żaden sposób otworzyć az zrobił się guz. Jakiś czas temu urósł do tych rozmiarów że po lekkim naciśnięciu wpłynęła krew z ropa i już myśleli że ona zniknie jednak w dalszym ciągu była i kilka dni temu ponownie była ogromna i też pękła jednak po tym jak się otworzyła przekulismy ją i trochę wycisneli w nadziei że się zmniejszy. Jednak na drugi dzień znów korosta nabrała i była krew i tak jest codziennie od 2 dni. Co to może być i gdzie mamy się z tym udać?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.