Jak leczyć leukomalację?

Witam mam zapytanie w sprawie syna ma stwierdzona leukomalacja okolokomorowa ogniskowy zanikł tkanki mozgu po prawej stronie robiliśmy teraz EEG gdyż ma duże problemy z pamięcią jest źle bardzo nie pamięta gdzie ma jechać albo jedzie w drugą stronę na qeeg wyszło mu dużo fal theta silna obecność czynności wolnych w okolicach ciemieniowej pośrodkowej oraz czołowej obecność ogniska czynności 9-10 w okolicy ciemieniowej lewej oraz przedniej skroniowej prawej zwężona jest tylna część ciała modzelowatego nisko amplitudowa czynność szybka widoczna jest fragmentarycznie w okolicach czołowych proszę mi powiedzieć czy taki wynik może świadczy o demencji bo trzy lata temu EEG nie wyszło tak źle jak teraz

Istotnie są zmiany zanikowe , można to leczyć ( aby nie postępowały objawy) np. lek Polmatine 10mg 1x1 tabletka i wiele innych