Jak leczyć MSSQ w migdale?

Witam, po zamknięciu krypt w migdalkach stwierdzono u mnie gronkowca MSSA wrażliwego na metycyline. Liczne wzrosty. Czy da się to całkowicie wyleczyć?

Zamykanie krypt w migdałkach u dorosłych to szkodliwy zabieg. To naciąganie na kasę. U dorosłych usuwamy migdałki w całości, one są potrzebne człowiekowi tylko do 7go 8 go roku życia.