Jak leczyć niemiarowe bicie serca i drętwienie rąk?

Mam 22 lata, zauwazylem u siebie niemiarowa prace serca. Bije jak po maratonie, jakby zawieszalo sie na 1-2, i znowu to samo ponadto towazyszacy temu lekki bolacy ucisk i fala ciepla. Uczucie ciezkiej i obrzmialej glowy, zatkane uszy, ogolne oslabienie, brak vigoru. Cisnienie od 125/75 do 135/85, puls od 65 do 90. Ekg dobre. Wystepuje rowniez dretwienie konczyn i twarzy lewej strony. Osobiscie podejrzewam arytmie serca, lecz moge sie mylic. Czy to grozne objawy, jak toleczyc. Trwa to ok.1 miesia

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest założenie Holtera EKG przynajmniej na 24 h po odczycie będzie można coś więcej powiedzieć na temat pracy serca