Jak leczyć niewydolność zastawki i skórne zmiany na łokciach?

Dodam że leczylam się do 18 roku życia na serce niewydolność zastawki, miałam skórne zmiany na łokciach w ostatnich miesiącach teraz mam apetyt. Wcześniej moje życie było normalne chodziłam na siłownię miałam dietę odżywialam się prawidłowo i nagle wyskoczyło takie załamanie zdrowia. Teraz przyjmowalam leki risperidone a obecnie abilfy tyje ale mam ochotę na wszystko chciałabym wrócić do zdrowia. Mam strasznie spuchniety brzuch i brak okresu włosy cienkie lamliwe miałam zawsze i pocilam się.

Lek. Katarzyna Szymczak

Z opisu wynika że największym problemem są teraz dla pani zaburzenia psychiczne, w tej sprawie sugeruję kontakt z lekarzem prowadzącym, poniewaz nie napisała pani nawet jakie to zaburzenia, być może wskazana byłaby terapia grupowa albo modyfikacja leczenia.
Pozdrawiam