Jak leczyć objawy krwawienia po oddaniu stolca?

Mam 18 lat i od pewnego czasu widzę krew na papierze po oddaniu stolca mimo że nie jest to twardy kał. Krwi w ostatnim czasie jest więcej, odbytu mnie lekko boli, a gdy kucam lub siadam na sedesię coś bolącego lekko wychodzi. Matmie się no dziadek ma hemoroidy, a jego brat zmarł na raka jelita grubego. Co mam z tym zrobić? Natalia

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i ocena zmian , po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć