Jak leczyć padaczkę u 19-letniej osoby?

Witam. Mam pytanie. Jestem chora na padaczkę od 6 lat . Teraz mam 19 lat i moj stan zdrowia sie pogorszyl przez leki byłam drażliwa, agresywna, zmęczona wiec je odstawiłam (wiem nie powinnam sama ale nie dawałam rady) pani neurolog moja nie chce mi zmienić lekow ani pokierować na zadne badania. Czy jesli pojade do innego miasta neurolog moze skierować mnie do szpitala i dobrać mi leki i wykonac rozne badania? Czy jak to wyglada?

Witam!
Leczeniem powinien zajmować się lekarz!!!
Padaczki mamy różne i leki przeciwdrgawkowe także. Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia! Może neurolog nie chce zmieniać u Pani leków, gdyż z dotychczasowej jego obserwacji wynika, że aktualnie stosowane są najlepsze! Albo obawia się kolejnej "samowolki" z Pani strony. Oczywiście leczenie powinno być monitorowane badaniami laboratoryjnymi i EEG, często badaniem poziomu leków w organizmie. Leczenie w gabinetach prywatnych w innych miastach jest możliwe, ale potrzebne są do tego finanse!
Proszą spokojnie porozmawiać ze swoim lekarzem i wspólnie przyjąć najlepszą strategię leczenia.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.