Jak leczyć płytki oddech po posiłkach?

Witam , od 4 tygodni partner bierze omeprazole, przepisane po wielokrotnych wizytach w szpitalu z plytkim oddechem po posilkach, zrobiono badania krwi, echo serca, rtg klatki wszystko w normie, zasugerowano , stress i GERD, niestety objawy nie znikają, zaznaczam ze zmienil diete i sposób odzywiania, make porcje wykluczenie produktow, zupelnie nie wiemy co robic, mieszkamy w uk, i ospechaluste tutaj trudno, poszukuwania internetu tylko mnoza obawy, prosze o pomoc

Dzień dobry,

należałoby się zastanowić jaka jest przyczyna płytkiego oddechu. Być może jest to spowodowane nadmierny stresem. Proszę się obserwować w jakich sytuacjach płytki oddech się pojawia i kiedy się nasila ( jakie posiłki, szybkość jedzenia, miejsce itp).

Pozdrawiam