Jak leczyć problem z bólem w okolicach jajników?

Witam. Mama problem z bólem w okolicach jajników. Na początku był tylko po prawej stronie a teraz po ob i promieniuje do pachwin. Trwa to już długi czas. Nie ma znaczenia czy coś podniosę ciężkiego, czy chodzę czy siedzę czy tez leżę - ból pojawia sie nagle. Podczas usg Pani doktor kazała naciskać mi okolice podbrzusza gdyż jak stwierdziła "nie widzi moich jajników" nigdy na wcześniejszych usg żaden lekarz nie kazał mi tego robić. Nic nie widać na usg

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki proponuje udac się do lekarza rodzinnego