Jak leczyć problem ze wzwodem?

Witam Od niedawna mam problem ze wzwodem i podnieceniem się, a dokładnie nic mnie nie podnieca. Ani całowanie z ukochaną dziewczyną, ani pieszczoty, ani widok nagiej kobiety, czy nawet filmy pornograficzne. Kompletnie nic. Problem pojawił się około 2 miesięcy temu w zasadzie z dnia na dzień. Gdzie mogę szukać przyczyny i jakie może być rozwiązanie? Za odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam. Michał.

Raczej jest to problem z libido. Wahania siły potrzeb seksualnych to rzecz normalna, jednak utrzymujący się taki stan 2 miesiące budzi zrozumiały niepokój Pana, to zbyt długo...
Nic nie dzieje się bez przyczyny.
Przed kilkoma dniami trafił do nas Pan z podobnym problemem, przyczyną były sterydy na siłowni, a dokładnie odstawienie dopingu.
Zalecam diagnostykę u lekarza seksuologa.
Jednocześnie bardzo przestrzegam przed braniem na własną rękę różnych permenów kingów itp.
Czasami przynoszą one poprawę, ale nie usuwają przyczyny, która jest niezdiagnozowana i dalej może postępować skrycie, np.cukrzyca lub atypowa depresja...
Niejasna hypolibidemia wymaga dokładnej analizy!
Pozdrawiam.