Problem ze wzwodem po 2-3 godzinach gry wstępnej

Witam. Mam 18 lat, żadnych problemów z nałogami i używkami, wyniki krwi i reszta badań w normie.Wraz ze swoją dziewczyną postanowiliśmy rozpocząć nasze współżycie. Zdecydowaliśmy się na seks oralny. Kiedy leżeliśmy i wzajemnie się całowaliśmy, zdejmowaliśmy ubrania czułem mega podniecenie. Czynności te trwały długo(2-3godziny) kiedy nastąpiła przerwa na leżenie... podniecenie minęło. kiedy partnerka chciała to zrobić mój penis nie chciał wejść w stan wzwodu. Co mogło być przyczyną?

Witam, przyczyn może być kilka począwszy od zwykłego zmęczenia. Naturalne jest też to, że w czasie przerwy erekcja się cofnęła. Inną przyczyną trudności może być strach przed rozpoczęciem współżycia i poczucie presji, iż musi Pan zadowolić partnerkę. Kolejną możliwą przyczyną może być fakt, że pieszczoty oralne są bardzo stymulujące, jesli więc miał Pan orgazm podczas pieszczot oralnych dalsza gra erotyczna mogła być podjęta zbyt wcześnie (organizm musi się zregnerować). Jeśli trudność zdarzyła się jeden raz nie jest to powód do niepokoju. Pozdrawiam, Karolina Piotrowska