Przyczyny problemów z orgazmem łechtaczkowym

Witam.Mam 26 lat.Od moze pol roku w ogole nie osiagam orgazmu lechatczkowego(pochwowego nie mialam chyba nigdy).Co jest nie tak?Mam wrazenie,ze seks mnie juz nie kreci a wrecz nudzi.Co robic by to zmienic?Moj partner podoba mi sie srednio.Moze tu przyczyna?

Dzień dobry!

Aby uzyskać satysfakcję seksualną i orgazm, bardzo ważne jest wcześniejsze podniecenie oraz pożądanie. Nieatrakcyjny partner, nikła więź lub nieatrakcyjne współżycie oczywiście może być powodem braku orgazmu.

Pozdrawiam!

Witam, nie pisze Pani ile czasu trwa Państwa związek, czy trudności występują tylko przy współżyciu z partnerem czy również w czasie masturbacji. Na libido i satysfakcję seksualną wpływ ma wiele czynników. Na początku znajomości łatwo się podniecić prawie wszystkim bo wiele rzeczy jest nowych. Gdy para poznaje się lepiej rutyna zabija erotyzm. Najrozsądniejszym wyjściem z sytuacji wydaje się być osobista konsultacja z psychologiem seksuologiem, który pomoże dokładnie określić naturę problemu i poszuka razem z Panią sposobów rozwiązania trudności.
Pozdrawiam,
Karolina Piotrowska