Jak leczyć przerzuty nowotworowe do mózgu?

Witam Panią , proszę o kontakt w sprawie mojego kolegi (49 lat , wzrost 180 waga 53 kg ) u którego stwierdzono drobnokomórkowego raka płuc i ma już guza na płacie czołowym . Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat leczenia tego typu raka marihuaną medyczną . Obecnie kolega leży w tzw "umieralni " w Bystrej . Proszę bardzo o kontakt i parę porad pod numer telefonu 793 421 142 Pozdrawiam i bardzo dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od umiejscowienia i ilości zmian w mózgu . Niestety rzadko kiedy zmiany takie są usuwalne przez zabieg operacyjny