Jak leczyć przewlekłe bóle łydek?

Witam. Od dluzszego czasu towarzysza mi przewlekle bole lydek. Dzieje sie to niezaleznie od tego czy sie poruszam czy siedze. Lekarz pierwszego kontaktu nie widzi nic niepokojacego. Wszystkie badania mam ok (krew, mocz) jedynie nieco podwyzszony cholesterol o ok. 30 pkt a dokladnie tego zlego i nieco podwyzszona bilirubine. W usg poszerzona jedna z miedniczek nerkowych. Pozostale ok. Co moze byc przyczyna tych przewleklych boli lub jakie badania wykonac? Mam 33 lata i szczupla budowe ciala. Nie

Dobry Wieczór,
Może być kilka przyczyn takich dolegliwości, proponuję kontakt z ortopedą celem dokładnego badania oraz ewentualnie zlecenia dodatkowych badań.
Pozdrawiam.