Jak leczyć przewlekłe ostre zapalenie żołądka?

WITAM MAM STWIERDZONE PRZEWLEKŁE OSTRE ZAPALENIE ŻOŁĄDKA STOSOWAŁAM ANTYBIOTYKI NA HELOIKOBACTER ORAZ CONTROLOC, NADAL STOSUJE CONTROLOC LECZ BEZ SKUTKU, WCIĄŻ MAM BÓLE PIECZENIE ŻOŁĄDKA ORAZ BÓL JELIT ZE WZGLĘDU NA ZŁE TRAWIENIE ŻOŁĄDKA KTÓRY LEK BYŁBY LEPSZY NA TEGO TYPU DOLEGLOWOŚĆ,KTÓRY SKŁADNIK TZW INHIBITORÓW POMPY PROTONOWEJ jest najskuteczniejeszy by zaleczyć żołądek wiem że bakteria została wyeliminowana gdyż wykonałam ponowne badanie bardzo proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zastosować esomeprazol. Wskazana jest konsultacje lekarza Gastroenterologia