Jak leczyć przewlekły kaszel po grypie?

Witam! 2 tygodnie temu miałam grypę. Wydaje mi się, że nie doleczyłam choroby do końca, bo do tej pory mam mokry kaszel i czasami zadrapie mnie w gardle. Kaszel cały czas jest mokry. Flegma jeszcze jest, ale po syropie ładnie się odrywa. Dalej stosuję syrop wykrztuśny. Nie chcę brać więcej chorobowego i chodzę do pracy. Ogólnie czuję się dobrze tylko kaszel jest męczący. Po jakim czasie mokry kaszel zacznie zmieniać się na suchy i ustąpi?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc określić odpowiednie dalsze Postępowanie