Jak leczyć rogowacenie mieszkowe?

Dzień dobry, mam rogowacenie mieszkowe. Zmiany te są widoczne na rękach, przedramionach i udach. Czerwone i białe krosty, których jest bardzo dużo i których się wstydzę. Próbowałam już wszystkiego: peelingów, izotretynoiny, balsamowania, mocznika, witaminy C,D itp. jestem zdesperowana. Czy pomocne może będzie laserowe usuwanie włosów? tak sie zastanawiam czy jeżeli usunę przyczynę -mieszki włosowe to i może wygląd moich nóg sie polepszy ? bardzo dziękuje za odpowiedz

Taki zabieg może pomóc, jednak nie gwarantuje ostatecznie braku problemu. Sama budowa skóry może pozostawić budowę i strukturę tak, że mimo poprawy, nie osiągnie się oczekiwanej poprawy.

Dzień dobry polecam zastosować neomycynę w sprayu + nanosrebro + mikrodermabrazję. I jeśli włosy sa koloru ciemnego można wykonac serię depilacji laserowej.