Rogowacenie około mieszkowe na udach

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie depilacji laserowej. Mam tzw. rogowacenie około mieszkowe- najbardziej widoczne na udach. Czy jest to przeciwwskazaniem do wykonania tego typu zabiegu? Czy wręcz przeciwnie- po takim zabiegu ten problem mógłby całkowicie zniknąć? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Przeciwwskazaniem do depilacji laserowej jest padaczka, rozrusznik serce, zapalenie okołomieszkowe nie jest przeciwwskazaniem. Można zabieg wykonać. Jak będzie Pani u lekarza można poprosić o przepisanie maści z antybiotykiem i można na tą okolicę wykonać peeling medyczny bądź mikrodermabrazję.