Jak leczyć rozległą nadżerkę?

Podczas badania ginekologicznego Pani doktor stwierdziła u mnie rozległą nadżerkę, podczas wizyty pobrała również wymaz do cytologii - wynik okazała się prawidłowy (I grupa). Pani doktor wystawiła skierowanie na zabieg wymrażania nadżerki. Mam 30 lat i jeszcze nie rodziłam, planuję zajście w ciążę w przyszłym roku. Proszę o radę czy pójść na zabieg biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze nie rodziłam?
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Jak leczyć nadżerkę?

wiram bylam u ginekologa tydzien temu dowiedzialam sie ze mam nadzerke nie wiedzialam co to i nawet nic mi pani lekarz nie powiedziala . tlyko ze mam i juz do domku a nie dostalam zadnych lekow zeby zwalczyc uplawy czy inne objawy oraz czy to cos groznego czy wybrac sie do innego lekarza? i jakie leki moge zastosowac bez recept .I najwazniejsze pytanie czy to nie rak?
ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania

Witam serdecznie. Nadżerka to nie rak a jedynie uszkodzenie błony śluzowej macicy. Aby leczyć taki stan warto udać się do ginekologa. Tabletki i globulki, koagulacja chemiczna, elektrokoagulacja, kriokoagulacja, fotokoagulacja - to metody leczenia nadżerki. Odpowiednie leczenie dobierze lekarz ginekolog. Warto pozbyć się nadżerki, ponieważ nieleczona może dać początek niekontrolowanym krwawieniom.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Jak leczyć nadżerkę na dwunastnicy?

witam, mam nadzerki na dwunastnicy, zostalo zdiagnozowane u mnie h.pylori, zostalo mi 3-4 dni antybiotyku aby zwalczyc ta bakterie. w tej chwili najbardziej meczacym objawem jest ciagle odbijanie - jak to mozna wyleczyc? czy to sie wyleczy? oprocz antybiotyku na h.pylori stosuje takze teraz venter i helicid. bardzo prosze o odpowiedz. pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania

Powyższe leczenie powinno wyeliminować pana chorobę i dolegliwości, może to jednak zająć kilka tygodni.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty