Jak leczyć rumień na policzkach?

Witam. Mam bardzo duży problem z ramieniem na policzkach. Mam to od urodzenia i najprawdopodobniej jest to genetyczne. W przeciągu kilku ostatnich lat z kilkoma przerwami podawałem się cyklom zabiegów laserowych. Na początku był tylko laser, ale od 2 lat zabiegi były robione światłem BBL(IPL). Rumień trochę się zredukowal, ale nadal jest mocno widoczny. Ma się to nijak do tego, że rumień ten pod wpływem emocji bardzo się nasila. Proszę o jakieś porady i namiar na dobrego lekarza w Krakowie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej

Niestety rumień ma tendencję do nawrotów. Musi Pan wybrać dobry gabinet z dobrej jakości urządzeniami. W Krakowie może u dr Małgorzaty Ornatowskiej w klinice Bona Dea?

Dzień dobry,

Za pomocą zabiegów laserowych jesteśmy w stanie ,,wyciszyć" rumień, natomiast nie istnieją zabiegi, które trwale go usuwają.

Pozdrawiam serdecznie.