Jak leczyć silne bóle w przedramieniu i bicepsie?

Witam, od dwóch miesięcy mam bardzo mocne bóle mięśnia w przedrameniu i bicepsie. Ból objawia się kiedy siedzę i podczas snu.W nocy jest to nie do zniesienia. Jest to uczucie pieczenia , ostrego kucia i jest bardzo przeszywajace. Mialam wykonane badanie usg barku i lekarz stwierdzil ze to przez pracę fizyczna. Jednak kiedy bylam na tygodniowym zwolnieniu oszczędzając się nie pomogło to w niczym. Jakie badanie mogę dalej wykonać? potrzebuję pomocy bo dłużej nie da się tego znieść

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . Sadze ze wskazana jest konsultacja lekarza ortopedy i neurologa