Jak leczyć silny ból lewej dłoni?

Witam. Od 2 dni czuje silny, pulsujacy ból lewej dłoni po łokieć. Jestem osobą leworeczna i na codzień nosze 9kg dziecko obciazajac przy tym lewa rękę. Ból jest nie do zniesienia, ręka dretwieje i brakuje mi w niej siły. Boję sie ze moge przez to zaszkodzic dziecku. Są jakieś domowe sposoby na uleczenie tego ?

Witam!
Neurolog, badanie neurologiczne, EMG i przewodnictwo nerwowe i w miarę potrzeby rozszerzyć diagnostykę. Jeżeli chodzi o sposoby domowe: proszę przez pewien czas nosić dziecko na drugiej ręce - może doszło do przeciążenia?
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.