Jak leczyć spadek energii po leku Bioxetin?

Dobry wieczor,of roku jestem pod opieka psychiatry, przyjmoje lek o nazwie Bioxetin, lek ten pomaga mi z utrzymaniem emocji lecz nie dziala na to abym miala wiecej checi i ochoty do "akcji" co dzien odkladam sprawy na "jutro " od pewnego czasu zle sypiam, budze sie w nocy kilkukrotnie..... w dodatku przytylam 25kg!!!! Prosze o rade-pomoc co robic do kogo sie udac. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka

Dzień dobry, warto pomyśleć o psychoterapii. Lek pomaga kontrolować emocje, jednak nie leczy, nie motywuje do działania, nie wprowadza zmian, tylko hamuje objawy. Warto więc zarejestrować się do psychologa, podjąć pracę nad sobą.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam Panią
Problemy z kontrolowaniem emocji czy nadmierna
nerwowość są reakcją obronną ludzkiej psychiki na stres,
lęk lub traumatyczne przeżycie, również w przeszłości.
Źródłem Pani problemów z kontrolowaniem emocji
jest zapewne stres lub przykre doświadczenia z przeszłości.
Leki pomagają stłumić emocje, lecz nie rozwiązują
problemów.
Dlatego zachęcam Panią do skorzystania
z psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę
wewnętrzną, wzmocnić poczucie własnej wartości,
zdobyć umiejętność kontrolowania emocji
i radzenia sobie ze stresem.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl