Jak leczyć stan podgorączkowy u dziecka?

dzień dobry mam córke ma 5 lat skończone wczoraj miała czerwone gardło o stan podgorączkowy pani doktor wypisała syrop na gardło petit drill ibioaron c w nocy stan się pogorszył i gorączka skoczyła do 39 stopni i kaszel jest mokry .mam w domu syrop Elofen czy mogę podać ten syrop jako wykrztuśny i przeciw zapalny a na noc ten drugi pozatym herbatki i rosołek może pomoże?

Szanowna Pani
Proszę najpierw pokazać dziś dziecko lekarzowi pediatrze. To wysoka gorączka. Lepiej samemu nie leczyć. Szczerze radzę. Z tego co widzę infekcja się rozwija.