Jak leczyć stany zapalne migdałków i czopy ropne?

Mam pytanie dotyczące migdałów mam często przewlekłe stany zapalne gardła do tego często mam czopy na migdałami koloru żółtego i bolą co robić proszę o poradę

Prawdopodobnie jest to detryt czyli zalegająca wydzielina, W leczeniu stosuje się zabieg laserowy polegający na zamknięciu/odpartowaniu krypt migdałkowych, czyli waporyzacji nieprawidłowej tkanki migdałkowej. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym i jest on bezbolesny. Efektem tego zabiegu jest zlikwidowanie problemu zalegającego detrytu (złogów) w migdałkach podniebiennych, które powodują dyskomfort u pacjenta, a nierzadko również nieprzyjemny zapach z ust.
Zapraszam
www.laryngologbydgoszcz.pl